Audiokonference POLYCOM

Mimo videokonferencí je firma Polycom rovněž přední světový výrobce nabízející kvalitní audiokonferenční zařízení (konferenční telefon).

Rodina audiokonferenčních zařízení VoiceStation, SoundPoint a SoundStation byla navržena pro možnost přirozené konference s účastníkem (účastníky) v druhé místnosti, která se zpravidla nachází v jiné budově, jiném městě nebo dokonce i jiné zemi. Audiokonference Polycom se ovládá jako klasický telefon. Uživatel zadá volané číslo nebo vybere ze seznamu a naváže hovor, případně příchozí hovor přijme. Z hlediska maximálního komfortu nebo případného nadstandardu doporučeme použít audiokonferenční systém (konferenční telefon) Polycom na obou stranách.

Rodina zařízení Vortex je určena pro audiovýbavu prostorů, kde se konají školení, prezentace, semináře nebo menší kongresy a sympozia. Jednotlivé moduly lze navzájem propojit digitální interní sběrnicí, systém nabízí okruhy k jednotlivcům, připojení účastníka po analogové telefonní lince a zesilovač pro ozvučení sálu s posluchači. Některé moduly Vortex nabízí bližší integraci s videokonferenčními produkty Polycom, případně nadstandard při propojení s některými audiokonferenčními produkty Polycom.